Teslimat ve İade Şartları
Teslimat Şartları
Veteriner Anne ürünleri aksi bir durum olmadıkça İstanbul için kendi soğutuculu araçları ile teslim edecektir. İstanbul dışı için aracı kargo ile çalışılmaktadır. Ürün teslimatı siparişinizdeki belirtilen adrese teslim edilir.
Adres ve telefon bilgilerinizi eksiksiz olarak yazmayı unutmayınız.
Resmi tatil,bayram gibi tatil günlerinde verilen siparişler tatil bitimini takip eden ilk resmi çalışma günü alınmış kabul edilir.
Teslimat süresi İstanbul sınırları içinde minimum 1 gün ile 7 gün arasında değişebilmektedir, diğer bölgelerde 7 gündür.
Teslimat sırasında paketleri yetkilinin refakatinde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir hasar varsa, yetkiliye tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.
Sipariş İptali
Siparişinizin iptalini veterineranne@veterineranne.com e-mail adresine sipariş numaranız ile birlikte e-mail gönderebilirsiniz.

İade Şartları
Satın aldığınız ürünleri bozulma, eksik ürün teslimi gibi sebepleri mesnetlendirerek teslim aldığınız tarihten itibaren 3 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

DİĞER ŞARTLAR
İade etmek istediğiniz ürün yada ürünler için kargo ücreti Veteriner Anne’ye aittir.
İade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştıktan en geç bir iş günü içerisinde işleme alınacaktır. İşlem sonucu size bilgi verilecektir.